بانکداری نوینbreadcrumb separatorخدمات الکترونیکbreadcrumb separatorروش های پرداخت اقساط

روش های پرداخت اقساط


 

همراه بانک مهر اقتصاد

یکی از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک مهر اقتصاد، سرویس همراه بانک است که از طریق تلفن همراه به مشتریان ارائه می گردد . شما میتوانید با بکارگیری خدمات همراه بانک در هر ساعتی از شبانه روز، نسبت به پرداخت اقساط خود بدون حضور در شعبه اقدام نمائید .

راهنما و دریافت همراه بانک
 

پرداخت تلفنی اقساط

شما مشتریان گرامی میتوانید از طریق تماس با مرکز ارتباط مهر به شماره 0218989 نسبت به پرداخت تلفنی اقساط اقدام نمایید

راهنما پرداخت تلفنی اقساط
 

کارت الکترونيکي مهر

براي استفاده از خدمات مبتني بر کارت ، رمز دوم کارت يا رمز اينترنتي و مشخصات مندرج بر کارت مورد نياز است.کافيست به يکي از خودپردازهاي بانک مهر اقتصاد در سراسر کشور مراجعه و با انتخاب گزينه مربوطه، رمز اينترنتي کارت خود را دريافت نماييد.

 

اينترنت

سرويس اينترنت بانك يكي از سيستم‎هاي بانكداري مدرن بانک مهر اقتصاد مي‌باشد. تقاضاي ارائه سرويس اينترنت بانك توسط هر يك از شعب بانک در اختيار مشتريان متقاضي قرار خواهد گرفت و سرويس مزبور براي مشتري فعال شده و رمز عبور بصورت محرمانه تحويل وي خواهد شد. مشتري با مراجعه به سايت بانک به آدرس www.mebank.ir مي‏تواند از اينترنت بانك استفاده نمايد


ورود به اینترنت بانک
 

درگاه شتابي

سرويس پرداخت اقساط از طريق کارت‌هاي عضو شبکه شتاب يكي ديگر از خدمات جديد بانک مهر اقتصاد است كه در شبكه بانكي كشور در نوع خود بي‎بديل مي‎باشد و توسط متخصصين معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات بانک طراحي و اجرا شده است. از طريق اين خدمت شما مي‏توانيد اقساط خود را با داشتن يکي از کارت‏هاي عضو شتاب و رمز دوم آن به راحتي و بدون نياز به حضور در شعب بانک پرداخت نماييد.


ورود به سامانه پرداخت اقساط شتابی
 

بدون کارت بر روي دستگاه خودپرداز

رمز عبور خود را وارد كنيد، سپس گزينه انتقال/ پرداخت قسط را انتخاب نماييد. صفحه‏اي را نشان مي‏دهد كه امكان انتخاب حساب‎ها را براي شما مشخص مي‎كند با انتخاب حساب، صفحه‎اي باز مي‎شود که مي‏توانيد شماره تسهيلات مورد نظر را درج و سپس مبلغ مورد نظر قسط خود را وارد کرده و دكمه تأييد را بزنيد. با انجام اين عمل پرداخت اقساط تسهيلات از طريق دستگاه خودپرداز صورت خواهد گرفت.

طراحی سایت