بانکداری نوینbreadcrumb separatorخدمات الکترونیکbreadcrumb separatorانتقال وجه شتابی

انتقال وجه شتابی


مشتريان بانک مهر اقتصاد مي توانند از طريق وبسايت بانک وجوه خود را از هر يک از کارت هاي بانکي عضو شتاب و با داشتن رمز دوم کارت، به هر يک از سپرده هاي خود و ديگران نزد بانک مهر اقتصاد ، بدون مراجعه به شعب و به صورت آنلاين منتقل نمايند

مرحله نخست

داشتن يکي از کارت هاي بانکي عضو شتاب و رمز دوم آن

مرحله دوم

به وبسايت بانک مهر اقتصاد www.mebank.ir وارد شويد

مرحله سوم

پس از نمايان شدن صفحه اصلي وبسايت بانک، دکمه انتقال وجه شتابي را کليک کنيد

مرحله چهارم

پس از کليک بر روي دکمه انتقال وجه شتابي ، صفحه مقابل نمايان خواهد شد که بايد کادر هاي خالي را با توجه به توضيحاتي که در ادامه آمده تکميل نماييد :

  در کادر اول شماره سپرده خود و يا ديگران در بانک مهر اقتصاد، که قصد داريد وجه مورد نظر را به اين شماره منتقل کنيد را بدون هيچ گونه فاصله يا خط تيره وارد نماييد (پر کردن اين کارد الزامي است)

  در کادر دوم مبلغ انتقالي را به ريال وارد کنيد، نيازي به نوشتن کلمه ريال نيست (پر کردن اين کارد الزامي است)

  در کادر سوم در صورت داشتن ايميل و يا وارد کردن آن مي توانيد که رهگيري اين عمليات را در ايميل خود دريافت نماييد

  در کادر چهارم مي توانيد اگر توضيح خاصي در خصوص اين انتقال داريد ذکر نماييد

  در کادر پنجم،ششم و هفتم مشخصات خود را وارد نماييد

  شما مي بايستي از بين درگاه فن آوا و به پرداخت ملت يکي را به دلخواه انتخاب نماييد.تصويري که از حروف لاتين مشاهده مي کنيد را عينا تايپ نماييد و اگر حروف لاتين به راحتي قابل تشخيص نبود، روي عبارت بروزرساني کليک کنيد تا شکل حروف تغيير کند. (پر کردن اين کادر اجباري است)

مرحله پنجم

در اين مرحله با توجه به اطلاعاتي که شما در مرحله قبل وارد نموده ايد، مشخصات صاحب سپرده براي شما نمايش داده مي شود، در صورت صحت اطلاعات، دکمه پرداخت را کليک نماييد. در غير اين صورت برروي دکمه اصلاح کليک کرده و به مرحله قبلي باز گرديده و اطلاعات را تصحيح نماييد.

مرحله ششم

در اين مرحله شما وارد دروازه پرداخت اينترنتيبانک ملت مي شويد و با استفاده از صفحه کليد ايمن، اطلاعات مربوط به هر يک از کارت هاي عضو شتاب خود را وارد نموده و در نهايت پس از وارد کردن حروف تصوير، دکمه پرداخت را کليک نماييد تا انتقال وجه شما به صورت آنلاين انجام پذيرد.

پايان عمليات انتقال وجه

در پايان شما تصوير زير را مشاهده خواهيد کرد.لطفا شماره مقابل کد رهگيري را تا زمان تاييد انتقال وجه، نزدخود يادداشت فرماييد.


شما مي توانيد در قسمت پيگيري تراکنش با وارد نمودن کد پيگيري که در مراحل قبل به شما اختصاص يافته بود آخرين وضعيت عمليات بانکي خود را مشاهده و در صورت بروز هر گونه مشکل و يا مغايرت با مرکز ارتباط مهر به شماره 021-8989 تماس حاصل نماييد

طراحی سایت