بانکداری نوینbreadcrumb separator«کارت بانک» مهر اقتصادbreadcrumb separatorخدمات کارت

انواع کارت های بانک مهر اقتصاد


 

کارت دبیت

کارتهای مغناطیسی که جهت انجام امور متداول بانکی نظیر برداشت از خودپرداز و خرید از پایانه های فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 

کارت هدیه

کارت هدیه جهت ترویج استفاده از پول الکترونیک و براساس نیاز مشتریان حداکثر تا سقف 5،000،000 ریال و در طرح های مناسبتی مختلف (12 طرح ) و امکان چاپ متن دلخواه مشتری و در کمترین زمان ممکن در تمامی شعب بانک مهر اقتصاد صادر می گردد و در کلیه خودپرداز ها و پایانه های فروش بانک مهر اقتصاد قابل استفاده می باشد.  این کارت ها  بصورت یکبار مصرف تولید می شود، و  امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد. 

کارت اعتباری

کارت اعتباری:این کارت در راستای منویات مقام معظم رهبری و اقدام عملی در جهت استقرار اقتصاد مقاومتی  با هدف ایجاد قدرت خریدکالای ایرانی برای مشتریان محترم بانک و همچنین حمایت از تولید داخلی با نام " کارت اعتباری خرید کالای ایرانی"  در دو مبلغ 50 و 100 میلیون ریالی صادر می گردد.

دارنده این کارت  می تواند تا میزان مشخصی که به آن سقف اعتبار گفته می شود از محل اعتباری که توسط بانک مهر اقتصاد به آن اختصاص داده شده است از مراکز فروش کالا یا خدمات  ( مراکز طرف قرارداد و فروشنده کالای تولید داخل) خرید نماید .دریافت وجه نقد از طریق خودپرداز و یا کارتخوانهای شعب  برای کارتهای اعتباری امکان پذیر نمی باشد.

 

بزودی

خدماتی نظیر کارتهای چندمنظوره و ... در اختیار مشتریان محترم بانک قرار خواهد گرفت

علاوه بر این، بانک مهر اقتصاد بن کارت و کارت های هوشمند چندمنظوره نیز در اختیار دارد که در حال حاضر برای کارکنان بانک صادر می گردد

طراحی سایت